Otthon / Termék / Kiegészítők / Egyéb vezeték nélküli gépek / KPQ-BCS-185 kefe nélküli körfűrész
NAGY
KPQ-BCS-185 kefe nélküli körfűrész
Amit tartalmaz:
185 mm 24t karbidfúró penge
Hexakulccsal
Párhuzamos útmutató
Nagy teherbírású eset
érintkezés
Leírás
Paraméter
Vegye fel velünk a kapcsolatot
Műszaki előírások:
Teljesítményrendszer: 21 V kefe nélküli motor (3.0AH/4.0AH opciók)
Terhelés nélküli sebesség: 4800 fordulat / perc
A penge átmérője: 185 mm (7-1/4 ")
Vágási képesség:
90 ° Cut: 55 mm
45 ° Cut: 40 mm
Karcsú kapacitás: 0-50 ° Pozitív megállókkal
Szakmai tulajdonságok:
✓ Lézeres vezérelt vágás a precíziós pontosság érdekében
✓ Az elektromos fék leállítja a pengét <2 másodperc alatt
✓ Por -extrakciós port 360 ° -os beállítással
✓ Rafter Hook a kényelmes tároláshoz
Teljesítmény -előnyök:
• 30% -kal több vágási teljesítmény, mint az összehasonlítható vezetékes modellek
• Bővített futási idő - 300 vágás 2x4 fűrészáruban (4.0Ah akkumulátor)
• Kettős LED -es munkavilágok a tökéletes láthatóság érdekében
• Minden fémes őr a maximális tartósság érdekében
Ipari alkalmazások:
Keretezés és deszkázás
Rétegelt lemez és OSB vágás
Tetőfedés és iparvágány
Konkrét zenekar
Felújítási projektek
Tartóssági tulajdonságok:
Magnéziumötvözet -cipő
Megerősített fogaskerék ház
Porlúzott motor
Túlterhelésvédelem
Ergonómikus tervezés:
Vékony markolat zóna (55 mm)