Otthon / Termék / Kiegészítők / Gazdasági szöggörgő / KPQ-BAG21M kefe nélküli szögcsiszoló
NAGY
KPQ-BAG21M kefe nélküli szögcsiszoló
érintkezés
Leírás
Paraméter
Vegye fel velünk a kapcsolatot
A KPQ-BAG21M kefe nélküli szögcsiszoló egy hatékony és hatékony eszköz, amelyet különféle vágási és őrlési feladatokhoz terveztek. A névleges 21 V -os feszültséggel robusztus teljesítményt és megbízhatóságot biztosít. A Grinder 7500 fordulatszámonként (RPM) töltés nélküli sebességgel működik, biztosítva a gyors és pontos működést. Ez egy M10/M14 orsószálával rendelkezik, amely kompatibilitást biztosít egy sor csiszolókerékkel. A Grinder támogatja a 100 mm -es és 125 mm -es csiszolókerék átmérőjét, így alkalmassá teszi a különböző alkalmazásokhoz. A KPQ-BAG21M 3,0AH vagy 4,0AH újratölthető akkumulátorral működő akkumulátorral hosszabb futási időt és következetes teljesítményt kínál, csökkentve az állásidőt. Ez a kefe nélküli szög-daráló egyesíti a fejlett technológiát, a tartósságot és a felhasználóbarát funkciókat, így kiváló választás mind a professzionális, mind a barkácsprojektek számára.