A KPQ20V-20 28 mm-es nagy nyomatékú elektromos vezeték nélküli kefe nélküli rotációs kalapács kompakt és könnyű szerkezete jelentősen csökkenti a kezelő fáradtságát a hosszú távú használat során, és javítja a munka hatékonyságát.
Az eszköz többfunkcionális beállítási funkcióval rendelkezik, és rugalmasan alkalmazkodik a különféle építési feladatokhoz, például a fúráshoz és a bontáshoz. Akár kemény anyagokkal, például betonnal és falazattal, akár finom műveletek elvégzésével, a KPQ20V-20 28 mm-es fúrási kapacitása kiváló, biztosítva az építési fejlődés hatékonyságát és stabilitását. Erőteljes energiarendszere és pontos vezérlési technológiája lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy könnyen elsajátítsák a különféle műveleteket, javítva az építkezés rugalmasságát és pontosságát.
Akkumulátor feszültség 20 V -os
Akkumulátor kapacitás 3,0/4,0/6,0/8.0ah
Fúrási képesség 20 mm